Ogłoszenia parafialne - XVI Niedziela Zwykła

sobota 18.07.2020

1. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:
- w poniedziałek: bł. Czesława, kapłana
W poniedziałęk przypada 7 rocznica ingresu biskupa Jana Wątroby do katedry rzeszowskiej i objęcia rządów w naszej diecezji. Pamiętajmy szczególnie w tym dniu o naszym Pasterzu, wypraszając dla Niego światło Ducha Świętego i potrzebne łaski;
- w środę: świętej Marii Magdaleny;
- w czwartek: świętej Brygidy - Patronki Europy;
- w piątek: świętej Kingi, dziewicy;
- w sobotę: świętego Jakuba Apostoła a także świętego Krzysztofa, patrona kierowców. Imieniny obchodzi nasz Ks. Wikariusz Jakub Gunia. Pamiętajmy o modlitwie w Jego intencji.

2. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych poświęcenie pojazdów połączone ze zbiórką do puszek na środki transportu dla misjonarzy.

3. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła.

4. Dziękujemy za wpłaty na cele parafialne.

5. W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Stanisławy Małek, w jej intencji zostanie odprawionych 6 Mszy świętych od uczestników pogrzebu, oraz Wacława Wójcika, w jego intencji zostanie odprawionych 4 Msze święte od uczestników pogrzebu. Polećmy ich dusze miłosierdziu Bożemu - Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie.