Ogłoszenia parafialne - V Niedziela Wielkanocna

sobota 09.05.2020

1. W tym tygodniu obchodzić będziemy:
- w środę Nowenna do Matki Bożej połączona z Różańcem Fatimskim. Ze względu na ciągle obowiązujące ograniczenia liczby wiernych i zakaz procesji prosimy uczestniczyć w Nabożeństwie Fatimskim przez Internet, procesji fatimskiej nie będzie.
- w czwartek święto świętego Macieja;
- w piątek wspomnienie świętej Zofii;
- w sobotę wspomnienie świętego Andrzeja Boboli, a także 16 dzień miesiąca, jak co miesiąc będziemy się modlić za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

2. W sobotę zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej i ich rodziców na majówkę na Dróżki Maryjne. O 9.00 klasę 3A, o 10.00 klasę 3B i 3C.

3. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona zostanie na katolickie Radio VIA.

4. Prosimy, aby w tym tygodniu modlitwie Różańcowej w naszym kościele przed wieczornymi Mszami przewodniczyła Róża świętej Weroniki.

5. Dziękujemy za troskę o naszą świątynie i sprzątanie kościoła parafianom z ulicy Okopowej i Jasielskiej.

6. Dziękujemy za wszystkie wpłaty dokonane na cele parafialne.

7. W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Mieczysława Mardacza. Od uczestników pogrzebu zostanie odprawionych 3 Msze święte. Polećmy jego dusze Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezus a nasz Panie…