Ogłoszenia parafialne - Niedziela Chrztu Pańskiego

sobota 11.01.2020

1. Dzisiaj kończy się okres Bożego Narodzenia – kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego. Dziś po Mszy o 15.30 w Domu Parafialnym spotkanie opłatkowe dla przedstawicieli grup parafialnych.

2. Każdego dnia w ciągu roku w naszej diecezji jedna parafia ma wyznaczony dzień adoracji Najświętszego Sakramentu. Z tej racji w środę (15 stycznia) będzie nasza kolej na adorację. Porządek adoracji jest następujący:

7.00 – ul. Starowiejska, Kręta, Rzeszowska
7.30 – ul. Krótka, Jasielska, Błonie, Okopowa
8.00 – ul. Kolejowa, Kościelna, Nastawki, Jarowa, Akacjowa, Wolańska
8.30 – Zawisłocze
9.00 – ul. Słoneczna
9.30 – Wólka
10.00 – Wola Podlasek, Wola Środek
10.30 – Wola w kierunku ul. Słonecznej
11.00 – Przedmieście od Zespołu Szkół w stronę Babicy
11.30 – ul. Strumykowa
12.00 – ul. Leśna i Kolanówka
12.30 – Przedmieście Małe
13.00 – ul. Witosa i Olchowa
13.30 – ul. Ceramiczna i Warzywna
14.00 – ul. Sportowa, Cicha, Zakole, Potokowa, św. Marcina
14.30 – ul. Grabieńskich, Łączna, św. Jana, Rynek
15.00 – ul. Prosta, Przemysłowa, Cicha
15.30 – ul. Młyńska, Owocowa, Konopnickiej, Parkowa
16.00 – Grupa Intronizacyjna Najświętszego Serca Pana Jezusa

Zakończenie Eucharystią o godzinie 17.00. Z tej racji, że adorujemy Pana Jezusa w środę w piątek adoracji całodniowej nie będzie. Nie będzie także adoracji Grupy Intronizacyjnej w poniedziałek – odbędzie się ona w środę od 16 do 17. Program dostępny na stronie i w gazetce parafialnej. Bardzo prosimy znaleźć chwilę czasu na adoracje. Jest to czas, który poświęcamy w intencji całej diecezji – módlmy się o powołania, polecajmy wszystkie nasze prośby i sprawy.

3. W czwartek 16 dzień miesiąca modlitwy i ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II. W niedzielę 19 stycznia Uroczystość Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej diecezji.

4. Wizyta duszpasterska w najbliższym tygodniu:

13.01 (poniedziałek) od 9.00
1. ul. Strumykowa prawa
2. ul. Strumykowa lewa
3. ul. Św. Jana nieparzyste
4. ul. Św. Jana parzyste

14.01 (wtorek) od 9.00
1. ul. Owocowa
2. ul. Olchowa
3. ul. Witosa
4. Przedmieście Czudeckie tzw. Bełk numery od 11 do 26

Kolęda dobiega końca – jeżeli są rodziny, które chciałby przyjąć księdza a nie mogły tego uczynić w wyznaczonym terminie prosimy o zgłoszenie się do zakrystii i umówienie wizyty duszpasterskiej.

5. Dziękujemy za troskę o nasz kościół.

6. Bóg zapłać za wpłaty na cele parafialne.

7. W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Władysława Kawy, w jego intencji zostanie odprawionych 7 Mszy świętych od uczestników pogrzebu. Polećmy Jego dusze w naszej modlitwie: Dobry Jezu a nasz Panie…