Ogłoszenia parafialne - 2 Niedziela po Bożym Narodzeniu

sobota 04.01.2020

1. Zapraszamy dzisiaj na Jubileuszowy Koncert kolęd i pastorałek, który odbędzie się po Mszy świętej o 11.30. Może to być dobry pomysł na czas spędzony z rodziną.

2. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego obchodzimy misyjny dzień dzieci. Msze według porządku niedzielnego. Składka mszalna przeznaczona jest na misje. W zakrystii będzie można nabyć poświęcone kredę i kadzidło. Będzie to także rocznica sakry biskupiej ks. bpa Kazimierza Górnego (35 rocznica) i ks. bpa Edwarda Białogłowskiego (32 rocznica). Pamiętajmy o modlitwie w ich intencjach.

3. W przyszłą Niedzielę będziemy obchodzić Święto Chrztu Pańskiego, zakończenie okresu Bożego Narodzenia (kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego). Grupa Oazowa wyruszy wtedy na kolędę, w miarę możliwości przyjmijmy ich i wysłuchajmy ich programu. Planują udać się w stronę ulicy Słonecznej. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o 15.30 odbędzie się opłatek dla naszych grup parafialnych.

4. Plan Wizyty Duszpasterskiej na nadchodzący tydzień:

07.01 (wtorek) od 14.30
1. ul. Młyńska
2. ul. Zakole, Kościelna, Marcina, Potokowa
3. ul. Kolejowa nieparzyste
4. ul. Kolejowa parzyste + Cicha nieparzyste

08.01 (środa) od 14.30
1. ul. Cicha + Sportowa parzyste
2. ul. Jasielska (od Rynku) + Błonie i Kolejowa
3. ul. Jasielska nieparzyste od p. Stysiowej
4. ul. Wiśniowa i Przemysłowa

09.01 (czwartek) od 14.30
1. ul. Jasielska Parzyste + ul. Wolańska + Akacjowa z Jasielską
2. ul. Ceramiczna, Warzywna + Jasielska
3. ul. Grabieńskich
4. ul. Prosta i Przedmieście

10.01 (piątek) od 14.30 – 3 księży!
1. ul Starowiejska + ul. Kręta
2. ul. Konopnickiej + Łączna
3. ul. Nastawki, Jarowa, Okopowa (całość)

11.01 (sobota) od 9.00
1. Przedmieście Czudeckie od strony Babicy – tzw. Budy Babickie (od strony Emaus)
2. Przedmieście Czudeckie od strony Babicy  - tzw. Budy Babickie (od strony Zespołu Szkół)
3. ul Jasielska od mostu do ks. Szeli
4. ul. Jasielska od Karczmy + Przedmieście od nr. 1-10
Prosimy o pomoc kierowców w dotarciu do miejsc bardziej odległych na 15 min. przed rozpoczęciem kolędy.

5. Dziękujemy za troskę o świątynię, nasz wspólny dom.

6. Bóg zapłać za wpłaty na cele parafialne.

7. Zostało ok. 100 kalendarzy parafialnych – wszystkich zainteresowanych kierujemy do ministrantów lub do zakrystii.