Ogłoszenia duszpasterskie Niedziela Chrztu Pańskiego

niedziela 10.01.2021

1.     Dzisiaj kończy się okres Bożego Narodzenia – kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego.

2.     W ramach diecezjalnej adoracji Najświętszego Sakramentu,  w środę (13 stycznia) przypada kolej na naszą parafię.

Porządek adoracji jest następujący:

7.00 – ul. Starowiejska, Kręta, Rzeszowska

7.30 – ul. Krótka, Jasielska, Błonie, Okopowa

8.00 – ul. Kolejowa, Kościelna, Nastawki, Jarowa, Akacjowa, Wolańska

8.30 – Zawisłocze

9.00 – ul. Słoneczna

9.30 – Wólka

10.00 – Wola Podlasek, Wola Środek

10.30 – Wola w kierunku ul. Słonecznej

11.00 – Przedmieście od Zespołu Szkół w stronę Babicy

11.30 – ul. Strumykowa

12.00 – ul. Leśna i Kolanówka

12.30 – Przedmieście Małe

13.00 – ul. Witosa i Olchowa

13.30 – ul. Ceramiczna i Warzywna

14.00 – ul. Sportowa, Cicha, Zakole, Potokowa, św. Marcina

14.30 – ul. Grabieńskich, Łączna, św. Jana, Rynek

15.00 – ul. Prosta, Przemysłowa, Cicha

15.30 – ul. Młyńska, Owocowa, Konopnickiej, Parkowa

16.00 – Grupa Intronizacyjna Najświętszego Serca Pana Jezusa

Zakończenie adoracji Eucharystią o godzinie 17.00. Z powodu środowej adoracji, nie będzie adoracji całodniowej w piątek, a także adoracji Grupy Intronizacyjnej w poniedziałek – odbędzie się ona w środę od 16 do 17. Program dostępny jest na stronie internetowej i w gazetce parafialnej. Bardzo prosimy znaleźć chwilę czasu na adoracje. Jest to czas modlitwy w intencji całej diecezji, o powołania oraz  w intencjach osobistych.

3.     W sobotę modlitwy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II z uczczeniem relikwii przez skłon.

4.     Ministranci przy wyjściu z kościoła rozprowadzają książeczki kolędowe, prosimy zabrać je do swoich domów oraz w miarę możliwości podać je sąsiadom. Prosimy odmówić modlitwy błogosławieństwa z domownikami i pokropić mieszkania wodą świeconą. W związku z brakiem kolędy, można złożyć dobrowolną ofiarę do wystawionej skrzynki na stoliku z gazetami jako podziękowanie ministrantom za ich całoroczną posługę w naszym Sanktuarium.

5.     Przypominamy o konkursie Biblijnym – szczegóły w gablocie i na stronie internetowej. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie dzieci i młodzież z naszej parafii.

6.    Są jeszcze do nabycia kalendarze misyjne oraz Kwartalnik Czudecki.

7.    Dziękujemy za sprzątanie kościoła grupie z Przedmieścia Czudeckiego – Zawisłocza. Bóg zapłać!

8.     Dziękujemy za wpłaty na cele parafialne i za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać! Niech Dobry Bóg Wam błogosławi za ofiarne serca.

9.     W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Ignacego Szajny, zostaną odprawione 2 Msze św. od uczestników pogrzebu. Polećmy Jego duszę w naszej modlitwie: Dobry Jezu a nasz Panie…

Szczęść Boże na cały tydzień!

Niech Wam Pan Bóg błogosławi każdego dnia !