Ogłoszenia duszpasterskie na XXV Niedziele Zwykłą

niedziela 19.09.2021

1.Przypominamy o zachowaniu środków ostrożności w świątyni przed koronawirusem w postaci maseczek, dezynfekcji rąk oraz dystansu.

2. W liturgii Kościoła wspominamy: - poniedziałek - św. Andrzeja-kapłana, Pawła i Towarzyszy, męczenników koreańskich - wtorek - święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty - czwartek - św. Pio z Pietrelciny

3. Spotkania:
– we wtorek zapraszamy rodziców wraz z kandydatami klas VIII przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania na Mszę Świętą z obrzędem przyjęcia deklaracji kandydata. - w środę na Mszy św. wieczornej odbędzie się wręczenie różańców dzieciom klas III, przygotowującym się do I komunii św. Po nabożeństwie spotkanie z rodzicami. Zapraszamy obydwoje rodziców. Po Mszy świętej spotkanie w kościele.
- w czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na I nabożeństwo biblijne z cyklu
"Od Galilei do Jeruzalem". W każdy 3. czwartek miesiąca będziemy rozważać wydarzenia z życia Pana Jezusa, by móc Go lepiej poznać, pokochać i naśladować. Wszystkich uczestniczących przez transmisję prosimy o wcześniejsze przygotowanie Pisma świętego. Serdecznie zapraszamy.

4. Dzisiaj, w Niedzielę Środków Społecznego Przekazu zbieramy ofiary na tacę na Katolickie radio VIA.

5. Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Rzeszowskiej ogłasza nabór do Diecezjalnego Studium Życia Rodzinnego oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku Diecezji Rzeszowskiej – więcej informacji i szczegółów można znaleźć na plakatach w gablocie parafialnej.

6. Dziękujemy za wpłaty na cele parafialne.

7.Dziękujemy za sprzątanie kościoła i za kwiaty mieszkańcom Domu Nauczyciela przy ul. Rzeszowskiej, do kwiatów dołożyli się nowożeńcy.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

9. W ostatnim tygodniu do wieczności odeszła śp. Alicja Kocer - 2 int. od uczestników pogrzebu oraz śp. Alojzy Szarek – Msza Św. pogrzebowa za Jego duszę w poniedziałek o godzinie 14:30. „ Dobry Jezu, a nasz Panie…”

ŻYCZYMY WAM DRODZY DOBREJ NIEDZIELI I BŁOGOSŁAWIONEGO NOWEGO TYGODNIA
SZCZĘŚĆ BOŻE !