Ogłoszenia duszpasterskie na XXIX Niedziele Zwykłą

sobota 17.10.2020

1.     Dzisiaj przeżywamy Niedziele Misyjną – rozpoczynającą tydzień misyjny. Składka na misje. Gościmy dzisiaj wśród nas misjonarza ojca Adama Zagaję ze Zgromadzenia Ojców Kombonianów, któremu dziękujemy za wygłoszone Słowo Boże. Ojciec rozprowadza materiały misyjne. Ofiary za zakupione materiały są wsparciem dla misji.

2.     Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 15:30 a następnie Msza św. Od dzisiejszej niedzieli na czas trwających ograniczeń wprowadzamy dodatkową Msza Święta w niedziele o godzinie 17:00 Również w ramach przygotowania do Pierwszej Komunii Św. wprowadzamy Nabożeństwo Różańcowe dla dzieci komunijnych o godzinie 16:00 (od poniedziałku do piątku).

3.     Dziś po Mszy św. o godzinie 17:00 – katecheza chrzcielna.

4.     W tym tygodniu wspominamy:

- we wtorek – św. Jana Kantego,

- w czwartek – św. Jana Pawła II;

5.     W czwartek 22 października zapraszamy po Mszy Świętej wieczornej na Wieczór Uwielbienia.

6.     Przypominamy też o zmianie czasu.

7.     W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Święto Rocznicy Poświęcenia Naszego Kościoła.

8.     Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych, robimy porządki na cmentarzu, prosimy uszanować poświęcone miejsce i nie wyrzucać śmieci między grobami, ale na wyznaczone miejsca. Nasza troska o zmarłych powinna się wyrażać przede wszystkim w pamięci modlitewnej. Można składać wypominki za zmarłych jednorazowe i roczne z wyraźnym zaznaczeniem wypominków rocznych. W wypominkach rocznych wypisujemy tylko kilka dusz. Prosimy czytelnie pisać. Karteczki znajdują się na bocznych ołtarzach.

9.     Dziękujemy za ofiary złożone do puszek w ubiegłą niedzielę na stypendia dla młodzieży – zebrano 5636 zł.

10.   Dziękujemy za sprzątanie kościoła grupie sprzątającej z ul. Konopnickiej i Wiśniowej oraz za kwiaty.

11.   Dziękujemy za wpłaty na cele parafialne, a także wszystkim którzy swoimi ofiarami wspierają Kościół oraz dzieła przez niego podejmowane.

12.   W ostatnim tygodniu w naszej parafii odbyły się pogrzeby: śp. Teresy Paluch – 3 Msze Święte od uczestników pogrzebu i śp. Genowefa Cynarska – 5 Mszy Świętych. Dobry Jezu a nasz Panie…

Prosimy także zapoznać się z najnowszymi wytycznymi i ograniczeniami jakie nas obowiązują: https://sanktuariumczudec.pl/aktualnosci/uwaga,726

Szczęść Boże na cały tydzień!