Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedziele Zwykłą

niedziela 12.09.2021

1.  Dzisiaj w Warszawie na ołtarze zostaną wyniesieni Kardynał Stefan Wyszyński i Siostra Róża Czacka. Msza święta Beatyfikacyjna zostanie odprawiona o godz. 12.00. Transmisja m.in. w TVP 1.
2.W liturgii Kościoła wspominamy: - poniedziałek- św. Jana Chryzostoma; wieczorem zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Msza św. o godz. 17.00 (przy ołtarzu polowym, jeśli dopisze pogoda, następnie Różaniec na Dróżkach).   - wtorek  - święto Podwyższenia Krzyża Świętego  -środa - Najśw. Maryi Panny Bolesnej -czwartek - św. męczenników Korneliusza i Cypriana ; oraz nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II z uczczeniem relikwii                  -sobota- święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski, a także   młodzieży i dzieci . Z racji tego święta, na  piątek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 i na adorację młodzież z grup parafialnych, młodzież przygotowującą się do bierzmowania oraz wszystkie dzieci i młodzież z parafii.                                                                                        3.W piątek  -  nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30                                                                          4. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia Pikniku Parafialnego. Dziękujemy ofiarodawcom, dziękujemy tym, którzy wykonywali prace przygotowawcze do pikniku,  dziękujemy młodzieży i dorosłym z  grup parafialnych. Jesteśmy pod  wrażeniem tak udanej imprezy. Dzięki zaangażowaniu się wielu ludzi impreza mogła odbyć się z takim powodzeniem. Niech Pan Bóg Wam wszystkim hojnie wynagrodzi za koszty, trud i poświęcenie swoim błogosławieństwem. Msza św. w Waszej intencji zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 10.00                                                                                                    5.W ramach ,,Dnia Solidarności z Afgańczykami, zebraliśmy 5.860zł.                                                                    6. Dziękujemy za wpłaty na cele parafialne.                                                                                                        7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i za kwiaty.
8.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Znajdziemy w niej wiele  artykułów o nowych Błogosławionych.
9. W ostatnim tygodniu do wieczności odeszli śp. Lucyna Wojcieszek - 12 int. intencji od uczestników pogrzebu, śp. Krzysztof Pasternak - 4 int. od uczestników , śp. Kazimierz Szela - 2 int. od uczestników ,, Dobry Jezu a nasz Panie…”

ŻYCZYMY WAM DOBREJ NIEDZIELI I BŁOGOSŁAWIONEGO NOWEGO TYGODNIA !
SZCZĘŚĆ BOŻE !