Ogłoszenia duszpasterskie na XV Niedziele Zwykłą

niedziela 11.07.2021

1.     W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

- w poniedziałek  - św. Brunona z Kwerfurtu

- we wtorek  - św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

We wtorek  Nabożeństwo Fatimskie. Msza święta o godz. 18.00 przy ołtarzu polowym, jeśli dopisze pogoda, następnie Różaniec na Dróżkach. Serdecznie zapraszamy.

- w czwartek - św. Bonawentury

- w piątek wsp. Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel. W czasie Mszy świętej wieczornej będzie można przyjąć Szkaplerz N.M.P.

- w 3-ci piątek miesiąca o godz. 17.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

2.     Przypominamy, że w świątyni dopuszczalne jest zajmowanie 75% miejsc przez wiernych. Limit nie dotyczy osób zaszczepionych. Nadal obowiązuje dezynfekcja i maseczka.

3.     Zapraszamy na nabożeństwa do naszej świątyni, wszyscy jesteście mile widziani i oczekiwani.

4.     Ośrodek Kultury w Czudcu ogłasza konkurs na tradycyjny wieniec dożynkowy. Więcej informacji znajdziecie na plakacie na tablicy ogłoszeń. Zachęcamy do udziału w konkursie.

5.     Bóg zapłać za wpłaty na cele parafialne.

6.     Dziękujemy za sprzątanie kościoła i za kwiaty.

7.     Zachęcamy do czytania prasy katolickiej

8.     W ostatnim tygodniu do wieczności odeszli nasi parafianie: śp. Zdzisław Krzanowski – 4 int. od uczestników pogrzebu, śp. Jan Martoń i śp. Grzegorz Stawarz. Dzisiaj o godzinie 14:00 Msza święta pogrzebowa za śp. Władysławę Szela. Dobry Jezu, a nasz Panie...

ŻYCZYMY WAM DOBREJ NIEDZIELI I BŁOGOSŁAWIONEGO NOWEGO TYGODNIA !

SZCZĘŚĆ BOŻE !