Ogłoszenia duszpasterskie II Niedziela Po Narodzeniu Pańskim

niedziela 03.01.2021

1.     Dzisiaj po Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu  z racji pierwszej niedzieli miesiąca.

2.     W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego obchodzimy misyjny dzień dzieci. Msze św. według porządku niedzielnego. Składka przeznaczona jest na misje. W zakrystii będzie można nabyć poświęcone kredę i kadzidło. W tym dniu przypada rocznica sakry biskupiej ks. bpa Kazimierza Górnego i ks. bpa Edwarda Białogłowskiego, pamiętajmy o nich w modlitwie.

3.     W pierwszy czwartek miesiąca nabożeństwo eucharystyczne tzw. „Święta Godzina”, z modlitwą  za powołanych i o nowe powołania do służby Bożej. Rozpoczęcie o godz. 16.30.

4.     Nasza Oaza organizuje dla dzieci z parafii konkurs biblijny - online, który odbędzie się w sobotę – 16 stycznia o godz. 10:00. Szczegółowe informacje dot. konkursu znajdują się na plakacie w gablocie. Gorąco zachęcamy zarówno dzieci, jak i rodziców do sięgnięcia po Pismo Święte podczas tych ferii oraz oczywiście do wzięcia udziału w konkursie.

5.     Ministranci przy wyjściu z kościoła rozprowadzają książeczki kolędowe, prosimy zabrać je do swoich domów oraz w miarę możliwości podać je sąsiadom. Prosimy odmówić modlitwy błogosławieństwa z domownikami i pokropić mieszkania wodą świeconą. W związku z brakiem kolędy, można złożyć dobrowolną ofiarę do wystawionej skrzynki na stoliku z gazetami jako podziękowanie ministrantom za ich całoroczną posługę w naszym Sanktuarium.

6.     Dziękujemy za sprzątanie kościoła grupie z Przedmieścia Czudeckiego i za kwiaty.

7.     Dziękujemy za wpłaty na cele parafialne wszystkim darczyńców. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać! Niech Dobry Bóg Wam błogosławi za ofiarne serca.

Szczęść Boże na cały tydzień!

Niech Wam Pan Bóg błogosławi każdego dnia !