Ogłoszenia duszpasterskie I Niedziela Wielkiego Postu

niedziela 21.02.2021

1.     Przypominamy o wymaganiach sanitarnych, które obowiązują w naszej świątyni, są wypisane  na drzwiach wejściowych. Sami musimy się dyscyplinować i przestrzegać zasad. W dalszym ciągu są zgłoszenia, dlatego módlmy się o nawrócenie i uzdrowienie tych, którzy utrudniają nam dostęp do świątyni.

2.     Dziś o 15.00 Gorzkie Żale, po nich Msza Święta.

3.     W poniedziałek – Święto Katedry Św. Piotra Apostoła.

4.     W piątki zapraszamy na Drogi Krzyżowe o godzinie: 15.00 – dzieci; o 16.30 – dorosłych, o 20.00 – młodzież i tych, którzy nie mogli być wcześniej. Transmisje online z każdej Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.

5.     W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać dzień solidarności z misjonarzami z modlitwą i zbiórką ofiar do puszek na misje.

6.     Do najbliższej soboty przyjmujemy zapisy  na kurs przedmałżeński w naszej parafii dla młodzieży po bierzmowaniu. Katechezy w piątki i w soboty.

7.     Są do nabycia baranki wielkanocne, po 5zł oraz paschałki po 10zł. Są też skarbonki wielkopostne dla dzieci, dla rodzin. Ofiarą do skarbonki możemy wesprzeć dzieła Caritas .

8.     Od przyszłej niedzieli nie będzie Mszy Świętej o godz. 13.30.

9.     W Zakrystii można się wpisać do księgi trzeźwościowej.

10.   Dziękujemy p. Tomaszowi Nieroda i innym osobom za odśnieżanie. Bóg zapłać !

11.   Dziękujemy za ofiary, które składacie na tacę z podziękowaniem za naszą pracę w parafii. Bóg zapłać za waszą życzliwość.

12.   Dziękujemy za sprzątanie kościoła grupie z ul. Św. Jana.

13.   Dziękujemy za wpłaty na cele parafialne. Za wszystkie ofiary, które składacie serdeczne Bóg zapłać! Niech Dobry Bóg Wam błogosławi za ofiarne serca.

14.   W ostatnim tygodniu do wieczności odeszli nasi parafianie: śp. Józef Nowak - 5 int. od uczestników pogrzebu oraz śp. Józefa Kucab – 1 int. od uczestników .  Dobry Jezu, a Nasz Panie…