Ogłoszenia duszpasterskie 3. Niedziela Zwykła

niedziela 22.01.2023

1. Dzisiaj przeżywamy niedzielę Słowa Bożego. Zachęcamy do regularnej lektury Pisma świętego.

2. W liturgii Kościoła wspominamy:

• we wtorek: św. Franciszka Salezego
  • w środę: Święto Nawrócenia Św. Pawła
  • w czwartek: św. Tymoteusza i Tytusa
  • w sobotę: św. Tomasza z Akwinu

3. Babciom i dziadkom przeżywającym swoje święto składamy najlepsze życzenia. Niech Pan Wam błogosławi i darzy zdrowiem.

4. Dzisiaj po Mszy św. o 11.30 zapraszamy na jasełka do Domu Parafialnego. Podczas przedstawienia odbędzie się kwesta dla Amelki Pękala na pomoc w leczeniu choroby. Zbiórka będzie też przy kościele, po Mszach św. o 10.00 i 11.30. Prosimy o wsparcie materialne i duchowe dla chorej Amelki.

5. Na parkingu przy plebani jest postawiony kontener do którego można składać makulaturę wspierając misje.

6. Dziękujemy za wpłaty na cele parafialne. Bóg zapłać Wam za ofiarne serca.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i za kwiaty oraz za odśnieżanie.

8. W ubiegłym tygodniu do wieczności odeszła śp. Beata Szela - 7 intencji od uczestników pogrzebu. Dobry Jezu, a nasz Panie…