Ogłoszenia duszpasterskie 24. Niedziela Zwykła

sobota 10.09.2022

1. Dzisiaj przeżywamy 20 Rocznicę Koronacji Obrazu Matki Bożej Łaskawej i Dożynki Powiatowe. Uroczysta Msza święta na stadionie o godz. 11.00, prosimy zabrać coś do siedzenia. Będą koncerty zespołów, z wieczornym koncertem zespołu „NiemaGOtu”, będą do nabycia pamiątki, będzie wiele innych atrakcji, serdecznie zapraszamy parafian i gości.
  2. W liturgii Kościoła wspominamy:
    • poniedziałek - wsp. Najśw. Maryi Panny Rzeszowskiej
    • wtorek - św. Jana Chryzostoma
    • środa - Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
    • czwartek - wsp. Najśw. Maryi Panny Bolesnej
    • piątek - św. męczenników Korneliusza i Cypriana
  3. Nabożeństwa:
    • we wtorek zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie z procesją różańcową po dróżkach
      o godz. 18.00,
    • we środę w Dniu Modlitwy za Ukrainę będziemy modlić się o wolność i niepodległość Ukraińców, odprawimy Mszę św. oraz odmówimy różaniec w intencji Ukrainy,
    • w piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30 oraz modlitwa ku czci
      św. Jana Pawła II z uczczeniem relikwii.
  4. We środę, po Mszy wieczornej, odbędzie się spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
  5. W piątek na Mszę św. o godz. 18:00 zapraszamy młodzież. Zainaugurujemy nowy rok duszpasterski KSM-u, Oazy Starszej i Liturgicznej Służby Ołtarza. Po Mszy św. czuwanie, następnie wspólna integracja w domu parafialnym. Dla młodzieży zaangażowanej w grupy duszpasterskie przewidziane jest ognisko w sobotę o godzinie 16:00. Natomiast w sobotę o godz. 10:00 w domu parafialnym pierwsze powakacyjne spotkanie Oazy Młodszej. Zapraszamy wszystkie dzieci od drugiej do szóstej klasy szkoły podstawowej.
  6. Za tydzień w Niedzielę Środków Społecznego Przekazu, będziemy zbierać ofiary do puszek na katolickie radio Via.
  7. Dziękujemy za wpłaty na cele parafialne. Bóg zapłać Wam za ofiarne serca.
  8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i za kwiaty.