Intencje mszalne

XXX Tydzień Zwykły

niedziela 27.10.2019   -   niedziela 03.11.2019

NIEDZIELA 27.10.2019  

7:00      + Jan Tęczar (gr. 27)

7:00      + Maria Pasternak – 7 dzień po śmierci

8:30      O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Aleksandry z okazji 18 urodzin

8:30      + Julia, Jakub, Stanisław Wasilewski

10:00    + Katarzyna, Tomasz i Stefania Kołodziej

10:00    + Rodzice, bracia i bratowa z rodziny Bogackich

11:30    Za parafian

15:30    + Józef Czaja – od córki Jadwigi

Poza:     + Stanisław Ziobro – od rodziny Szeligów ze Strzyżowa

Poza:     + Jerzy Noga – od rodziny Kwieków

Poza:     + Teresa i Adam Janczewscy – od rodziny Wilków

Poza:     + Jan Gargaś – od bratanicy z rodziną z Rzeszowa

Poza:     + Kazimierz Pytko (gr. 27)

Poza:     + Bogusław Krok (gr. 27)

PONIEDZIAŁEK 28.10.2019         

6:30      + Tadeusz Kawalec – od chrześniaka Jacka z rodziną

6:30      + Jan Gargaś – od brata Stefana z rodziną

6:30      + Józef Maźnicki – od siostry Beaty

17:00    O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla księdza Tadeusza z okazji imienin od Parafialnego Duszpasterstwa Pielgrzymkowego

17:00    + Jan Tęczar (gr. 28)

17:00    + Józef Czaja- od wnuczki Kasi

17:00    + Kazimiera Król - od koleżanek i kolegów synowej Anny z Delikatesów w Czudcu

Poza:     + Stanisław Ziobro – od rodziny Irzyków z Wyżnego

Poza:     + Jerzy Noga – od rodziny Kwieków

Poza:     + Teresa Janczewska – od Marka i Karoliny Biela

Poza:     + Jan Gargaś – od sąsiadów Siutów i Stachurów

Poza:     + Bronisława Węglowska – od uczestników pogrzebu

Poza:     + Kazimierz Pytko (gr. 28)

Poza:     + Bogusław Krok (gr. 28)

WTOREK 29.10.2019    

6:30      + Franciszek i Zbigniew Depa

6:30      + Franciszek Maźnicki – od siostry Beaty

6:30      + Jerzy Noga – od brata Grzegorza z rodziną

17:00    + Jan Tęczar (gr. 29)

17:00    + Józef Czaja – od zięcia Pawła

17:00    + Tadeusz Kawalec – od szwagierki Lucyny z rodziną

Poza:     + Stanisław Ziobro – od Jana Kusia z rodziną

Poza:     + Jerzy Noga – od Beaty i Dariusza Pilch

Poza:     + Zygmunt Stelmach – od uczestników pogrzebu

Poza:     + Jan Gargaś – od sąsiadów Lutaków

Poza:     + Bronisława Węglowska – od uczestników pogrzebu

Poza:     + Kazimierz Pytko (gr. 29)

Poza:     + Bogusław Krok (gr. 29)

ŚRODA 30.10.2019        

6:30      + Józef Czaja – od brata Stanisława z rodziną z USA

6:30      + Tadeusz Kawalec – od sąsiadów z ul. Cichej

6:30      + Jerzy Noga – od brata Grzegorza z rodziną

17.00    + Jan Tęczar (gr. 30)

17:00    + Józef Maźnicki – od żony Teresy

17:00    W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Łaskawej

Poza:     + Stanisław Ziobro – od rodziny Rzepków

Poza:     + Jerzy Noga – od Lidii i Leszka Grodzkich

Poza:     + Zygmunt Stelmach – od uczestników pogrzebu

Poza:     + Jan Gargaś – od Haliny i Krzysztofa Noga ze Strzyżowa

Poza:     + Bronisława Węglowska – od uczestników pogrzebu

Poza:     + Kazimierz Pytko (gr. 30)

Poza:     + Bogusław Krok (gr. 30)

CZWARTEK 31.10.2019

6:30      + Janina Baszak – od koleżanek i kolegów Marzeny z Nowego Stylu

6:30      + Józef Maźnicki – od żony Teresy

6:30      + Józef Czaja – od brata Stanisława z Rodziną z USA

17:00    + Stefania Musiałek – od Jadwigi i Stanisława Stec

17:00    + Genowefa i Tadeusz Bąk

17:00    + Jan i Bronisława Dziedzic

Poza:     + Stanisław Ziobro – od Jolanty Czarnik z rodziną

Poza:     + Jerzy Noga – od Beaty i Mariusza Smolczyk

Poza:     + Zygmunt Stelmach – od uczestników pogrzebu

Poza:     + Jan Gargaś – od rodziny Zdzisława Dreja ze Strzyżowa

Poza:     + Bronisława Węglowska – od Marii i Janusza Albert

PIĄTEK 01.11.2019        

7:00      + Jerzy Kasiarz

8:30      + Marian

10:00    + Stanisława Ptak (1 gr.)

11:30    ++ Krystyna, Wojciech, Maria, Zofia, Józef

14:00    ++ Zuzanna i Andrzej Gierlak – rocznica śmierci Zuzanny

14:00    ++ za zmarłych z rodzin Bałchanów i Kiernickich

14:00    Za parafian

Poza:     + Stanisław Ziobro – od rodziny Góralików

Poza:     + Zygmunt Stelmach – od uczestników pogrzebu

SOBOTA 02.11.2019     

6:30      + Stanisława Ptak (2 gr.)

6:30      ++ Maria, Zuzanna i Władysław Jacek

10:00    ++ Krystyna, Wojciech, Maria, Zofia, Józef

10:00    ++ Maria i Władysław Kocoł

15:30    ++ Za zmarłe członkinie z Róży św. Zofii i za zmarłych z ich rodzin

17:00    + Bogdan Złotek

17:00    + Jan Środoń – w 16 rocznicę śmierci

Poza:     + Stanisław Ziobro – od Stanisława i Ewy Telega z rodziną

Poza:     + Stanisława Gac – od Elżbiety Domino z rodziną

Poza:     + Zygmunt Stelmach – od koleżanek i kolegów z ICF WOOD Czudec

NIEDZIELA 03.11.2019  

7:00      ++ Za zmarłe siostry z Róży św. Antoniego

7:00      ++ Za zmarłych z Róży św. Małgorzaty

8:30      + Stanisława Ptak (3 gr.)

8:30      + Stanisław Jacek

10:00    Za parafian

11:30    + Maria Czarnik – w 40 rocznicę śmierci

15:30    ++ Jan, Teresa, Marian Bury i za ich rodziców

Poza:     + Stanisław Ziobro – od Aleksandry Penkoskiej

Poza:     + Stanisława Gac – od rodziny Gwoździckich

Poza:     + Jerzy Noga – od Małgorzaty i Rafała Gwiżdż

Poza:     + Zygmunt Stelmach – od koleżanek i kolegów z ICF WOOD Czudec

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM