SPOWIEDŹ

piątek, 20-03-2020

W związku z obawą: "czy zdążę się wyspowiadać przed świętami?" chcemy poinformować:

Drodzy parafianie

Zbliżają się święta Wielkanocne, za niedługo wiele osób przypomni sobie o spowiedzi przed świętami!
Ze względu na zakaz zgromaczeń do 50 osób prawdopodobnie (jeszcze nie mamy całkowitej pewności) nie będzie "spowiedzi masowej" - kiedy to przyjeźdżają wszyscy księża i można iść gdzie kto chce.

Dlatego: zatroszczcie się o swoją spowiedź! NIE CZEKAJCIE DO OSTATNIEGO DNIA - bo na prawdę nie zdążycie!

Spowiadaliśmy w tym tygodniu codziennie od 6 do 7 i od 16.30 do 18.30 (odzew był niewielki, ale był).

PRZYPOMINAMY:
Spowiadamy codziennie (pon. - sob.) od 6 do 7 i od 17.30 do 18.30.

My także nie wiemy co będzie dalej - czas pokaże - dlatego NIE marnujmy go!

Gdyby coś się zmieniło poinformujemy was! Powiedzcie też rodzinie, znajomym z innych Parafii.