Przyjęcie nowych ministrantów

piątek, 16-12-2022

W czwartkowy wieczór, 15 grudnia, grono ministrantów powiększyło się o 11 wspaniałych.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ ZDJĘCIA

Podczas wieczornej Mszy świętej kandydaci złożyli swoje przyrzeczenia i tym samym zostali dopuszczeni do służby liturgicznej w naszej parafii. Eucharystia była zwieńczeniem ich kilkumiesięcznego przygotowania.

Obok tak ważnego wydarzenia nie można przejść obojętnie, więc po Eucharystii cała wspólnota LSO świętowała zajadając pyszną pizzę w domu parafialnym.

Dziękujemy rodzicom za umożliwienie chłopcom zaangażowania w życie parafii , a nowym ministrantom życzymy radosnej służby. Niech posługa ministranta będzie okazją do pięknego rozwoju i wzrostu w wierze.