Aktualności

Korowód Wszystkich Świętych

niedziela, 27-10-2019

Korowód już niedługo - przygotowany? Strój już w szafie?

31 października po raz kolejny w naszej parafii odbędzie się Korowód Wszystkich Świętych. Jest to nasza odpowiedź na coraz modniejszą praktykę zabawy Halloween. Jako chrześcijanie nie chcemy walczyć ze śmiercią - My chcemy pokazać życie! Nie ma potrzeby psuć sobię nerwów - lepiej pokazać prawdziwe życie - ŚWIĘTE ŻYCIE! Może to zrobić także i Ty!

Wystarczy, że w czwartek przyjdziesz na wieczorną Mszę świętą w stroju świętego patrona!

Po Mszy ruszymy korowodem z modlitwą różańcową w stronę rynku a następnie pójdziemy do  Domu Parafialnego. Tam młodzież z naszej parafii przygotuje dla nas przedstawienie o świetych! Po przedstawieniu rodamy nagrody i dyplomy dla tych którzy dzielnie przychodzili w październiku na różaniec!

Jest to propozycja dla młodych i starszych, dla dzieci, młodzieży i dorosłych - nie bój się! Pokaż prawdziwe życie!

Jeżeli chcesz zobaczyć więcej o zagrożeniu Halloween:

https://www.youtube.com/watch?v=M5P57xEG2tM

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM