Drodzy Parafianie przyjmijcie serdeczne życzenia !

czwartek, 24-12-2020

DRODZY PARAFIANIE !

Kolejny raz w naszym życiu przeżywamy Święta Bożego Narodzenia- tajemnicę przyjścia Boga do człowieka. Przypominamy sobie na nowo prawdę o tym, że ,, Słowo ciałem się stało i zamieszkało między nami”. Bóg przyszedł do nas i jest z nami, jest dla nas, aby nam towarzyszyć, wspierać nas w trudach codziennego życia. Niech ta prawda o Bożej obecności pośród nas będzie dla nas powodem radości i pokoju.

Kochani ! Życzymy Wam zdrowych, spokojnych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia. Niech Boża Dziecina obdarza Was wszelkimi darami i Wam błogosławi ! Radosnego świętowania !
                                                                                                                                            Wasi duszpasterze