Drodzy Parafianie

poniedziałek, 08-03-2021

Drodzy Parafianie !

Dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami, że wspieracie nas modlitwą i dobrym słowem, jak w dobrej rodzinie. Wszyscy jesteśmy zmęczeni całą tą niepotrzebną sytuacją, z którą przychodzi nam się zmagać już od dłuższego czasu.  Jednak nie możemy dać się zniechęcić, nie możemy dać się podzielić. Bądźmy razem, bądźmy mocni w wierze, bo to jest dla nas próba wiary. Wytrwajmy, zwycięstwo jest już blisko. Dziękujemy Wam za wyrozumiałość wobec tej trudnej sytuacji. Niestety jesteśmy zmuszeni ze znanych nam powodów nadal stosować się do ograniczeń związanych z naszą świątynią. Dziękujemy panom za służbę porządkową. To bardzo niewdzięczna posługa, ale ktoś musi to robić. Bądźmy wyrozumiali i  życzliwi dla siebie, nie dajmy się sprowokować złemu, który chce nas poróżnić. Tam, gdzie dzieje się dobro, diabeł lubi mieszać. Zachęcamy też inne osoby do pomocy w służbie porządkowej. Jest to dla nas czas próby w wierze. Potrzebna jest wielka modlitwa i post w tej intencji, bo tylko Pan Bóg  może uzdrowić poranione serca. Obyśmy wyszli z tej próby zwycięsko i wzmocnili się duchowo. Tego życzmy sobie wszyscy  i prosimy Pana Boga, aby nam błogosławił, a Maryja, Matka Boża Łaskawa wypraszała dla nas potrzebne łaski na czas owocnego przeżywania Wielkiego Postu, na zbliżające się rekolekcje parafialne.

Z serca Wam błogosławimy.

Wasi Duszpasterze