BARDZO WAŻNE - ZAKAZ

wtorek, 24-03-2020

Co z Mszami? Co ze spowiedzią? Co z Nowenną? Co ze Zwiastowaniem Pańskim?

UWAGA UWAGA!!!
"W związku z epidemią koronawirusa organy państwowe zdecydowały, że w Mszy Świętej lub innym obrzędzie religijnym nie będzie mogło uczestniczyć jednocześnie więcej niż pięć (5) osób, nie licząc osób sprawujących posługę. " – czytamy komunikacie przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski abp. Stanisława Gądeckiego.

Drodzy parafianie od jutra od 6.00 (czyli jeszcze przed Mszą) w naszym kościele NIE MOŻE przebywać więcej niż 5 osób (nie licząc księży). Dlatego decyzją księży: prosimy, aby na Msze święte przychodziło TYLKO I WYŁĄCZNIE po jednej osobie z rodziny, która zamówiła intencje mszalną.

Spowiedź zostanie podana jutro - nie martwcie się będziemy się starać wybrać jak najlepsze rozwiązanie (mamy już kilka pomysłów).

USZANUJCIE naszą prośbę! Zostańcie w domu zwłaszcza, że jutro Zwiastowanie Pańskie (a wieczorem Nowenna)! To 9 miesięcy przed narodzinami Jezusa! Niech ten czas, czas z ograniczonym uczestnictwem w Eucharystii będzie dla nas oczekiwaniem! Niech Jezus rodzi się w naszysch sercach, w naszych domach! Zwłaszcza w czasach niepokoju!

Jutro Duchowa Adopcja! Dodajemy plik, w którym znajduje się indywidualna adopcja! Przeczytajcie sami, odmówcie modlitwę. My w Waszym imieniu zrobimy to w kościele!

Módlmy się za siebie nawzajem!

Wasi Duszpasterze.