20. rocznica koronacji MB Łaskawej - program uroczystości

czwartek, 08-09-2022

Niedziela coraz bliżej! Wraz z Ośrodkiem Kultury w Czudcu zapraszamy na 20. rocznicę koronacji obrazu MB Łaskawej w Czudcu połączoną z powiatowo-gminnymi dożynkami. Szczegóły na zamieszczonych plakatach.

Msza święta, której przewodniczył będzie ks. bp Jan Wątroba odbędzie się na stadionie sportowym o godzinie 11:00, a poprzedzona będzie występem artystycznym naszej Oazy oraz modlitwą różańcową. Bezpośrednio po Mszy świętej część dożynkowa, a od godziny 17:00 część koncertowa. Gwiazdą wieczoru będzie zespół NiemaGOtu.

Dla zachęty warto zerknąć tutaj:

Ośrodek Kultury w Czudcu przugotował również mapę miejsc parkingowych.